Spotkaliśmy się we wrześniu!

Spotkaliśmy się we wrześniu!

Opublikował: Aleksandra Tubielewicz Komentarze: 0

Razem z grupą niesamowitych artystów przygotowaliśmy trzy nowe projekty biblijne! 

Wydanie 2020 podzieliliśmy na trzy kategorie:

  • I/III – DZIENNIK NOWEGO TESTAMENTU, czyli połączenie zeszytowej formy dziennika z Nowym Testamentem
  • II/III – NOWE PRZYMIERZE, czyli sam Nowy Testament
  • III/III – PLANER, czyli kalendarzowa forma dziennika z Ewangelią wg. św. Jana.


  Żeby wydanie całości stało się możliwe potrzebowaliśmy Waszej pomocy!

  • Wierzymy że dobry design ma znaczenie, że staranna oprawa graficzna dodaje odwagi do dzielenia się ewangelią! Chcemy zaopatrywać kościoły, inspirować młode pokolenie i tworzyć nową kulturę.

  • Celem akcji jest wydanie nakładów pięciu nowych opraw graficznych Pisma Świętego. Prototypy, które widzicie na zdjęciach, to symulacje 3d. Ostateczna oprawa zapewne nieznacznie się zmieni. Szukając materiałów na okładkę, zdecydowałam się na grubą tekturę 350 g, na której, tak jak na zdjęciach, zostaną zaokrąglone rogi. Wszystkie projekty będą uszlachetniane tłoczeniami, złoceniami i folią, tak aby były absolutnie wyjątkowe. Środek natomiast zostanie wydrukowany na ekologicznym papierze Munken Print White 90g. Dzięki temu Dziennik będzie nieco cieńszy i bardziej mobilny!

  • Jednym z głównych celów tej kampanii, jest zaopatrzenie kościołów w dobrze zaprojektowane materiały biblijne – Ewangelie Jana. Dlatego przygotowaliśmy specjalne pakiety w najniższej możliwej cenie dla kościołów, grup misyjnych oraz organizacji. Mamy nadzieję że nasz projekt będzie mógł przysłużyć się waszym działaniom misyjnym!


  Napisz Komentarz