REVOLUTIONARY ART – zapraszamy na warsztaty!

REVOLUTIONARY ART – zapraszamy na warsztaty!

Opublikował: Aleksandra Tubielewicz Komentarze: 0

Są tutaj artyści? Razem z @steiger_polska organizujemy cykl spotkań dla artystów, projektantów, muzyków i wszystkich osób, chcących tworzyć.

Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu! Każdy z nich rozpoczynamy krótkim wykładem, później podzielimy się na mniejsze grupy i będziemy dyskutować. Zaprosimy też kilku inspirujących gości!

 

Chrześcijańscy artyści i ludzie zaangażowani lub zainteresowani sztuką i kulturą łączą się by w kreatywny, zrozumiały i odważny sposób głosić Ewangelię wśród Globalnej Kultury Młodzieżowej i mieć na nią realny wpływ.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ: https://forms.gle/hT47UmXTncsJdrpA6

KTO?

Artyści, muzycy, twórcy, managerowie i wszelkiego rodzaju influencerzy mediów społecznościowych i każdy kto może jeszcze nie czuje się artystą, ale chce wykorzystać otrzymane od Boga dary i platformę, aby dotrzeć do świeckiej kultury z prawdą o Jezusie.

DLACZEGO?

Globalna Kultura Młodzieżowa, połączona przez konsumpcjonizm, media społecznościowe i przemysł rozrywkowy, tworzy największą globalną kulturę, jaka kiedykolwiek istniała. Obejmuje cały świat, wyznając te same wartości, słuchając tej samej muzyki, subskrybując te same kanały YouTube i śledząc tych samych influencerów w mediach społecznościowych.

Jako twórcy chrześcijańscy mamy głos, by wpływać na Globalną Kulturę Młodzieżową. Ten świat potrzebuje artystów, którzy wykorzystują swój talent otrzymany od Boga, aby połączyć się ze świecką kulturą i dzielić się zmieniającym życie przesłaniem Jezusa Chrystusa poza Kościołem!

Kurs „Revolutionary Art” uczy biblijnych podstaw i praktycznych kroków, aby poprzez twórczość w adekwatny sposób dotrzeć do świeckiej kultury.

GDZIE I KIEDY?

online na platformie Zoom*

raz w miesiacu o 17:00 w niedzielę: 28.03, 24.04, 22.05

26.06 - finał na żywo (więcej informacji wkrótce)

 

Aktualnie zarejestrowanych jest już 30 miast. Każdy może dołączyć online do jednej z grup online lub zgłosić swoją grupę stacjonarnie!

Te warsztaty to cudowna okazja do poznania chrześcijańskich artystów z całej polski! Wspólnej inspiracji i nauki. Bardzo Was zapraszamy!

 

Obowiązkowa rejestracja - https://forms.gle/hT47UmXTncsJdrpA6

Wydarzenie - https://fb.me/e/hEpsa0gh0


Napisz Komentarz